top of page
Back Massage

Masáž 5 kontinentov

Masáž 5 kontinentov pozýva na cestu okolo sveta, vďaka technikám dotyku, ktoré obsahuje a zároveň aj vôňam použitých zmesí esenciálnych olejov.
 

M5C obsahuje prvky masáží

  • lomi lomi

  • tureckej

  • švédskej

  • ajurvedskej

  • tuina a shiatsu


Pri M5C pracujeme s čistými, špeciálne namiešanými esenciálnymi olejmi, v prvej fáze prebehne detoxikácia a v druhej hĺbková relaxácia. Tieto fázy sa postupne striedajú na rôznych častiach tela. Počas masáže sa uvoľní napätie a otvorí sa priestor pre ľahkosť v tele a s telom a otvoria sa nové možnosti. Masáž rozprúdi v tele energiu vďačnosti a radosti, aktivuje životodarnú energiu a reštartuje imunitný systém.

Relaxačná masáž s hĺbkovou detoxikáciou na fyzickej aj emocionálnej rovine.

M5C je jedinečná masáž zostavená jej tvorcom Oliverom Honspergerom, ktorá si postupne získava svojich priaznivcov na celom svete.

Pre mňa osobne je masáž spojenie sa s prijímajúcim a pozvanie k ľahkosti a radosti v tele aj v živote cez dotyk a priestor bez súdov a dôvery. Vnímam silu tejto jedinečnej masáže a to je aj dôvod, prečo som si vybrala učiť túto skvelú masáž, ktorej účinok sa niekedy ani nedá popísať slovami. Treba ju zažiť :-)

Sedenie Masáže 5 kontinentov
Trvanie: 90 minút
Investícia: 100 EUR

Kurz Masáže 5 kontinentov
Masáž 5 kontinentov sa môžete naučiť na 2-dňovom kurze M5C. Po absolvovaní kurzu ste oficiálne registrovaný v celosvetovej sieti terapeutov M5C.
Investícia: 540 EUR

Najbližší kurz Masáže 5 kontinentov
Bratislava
24. - 25.2.2024 od 9.00 do 19.00

 Registrácia 

bottom of page